Anasayfa /İDLİB İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM ARACI UĞURLAMA PROGRAMI..

İDLİB İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM ARACI UĞURLAMA PROGRAMI..

Tarih: 06.02.2020

Konu: İdlib İhtiyaç Sahiplerine Ayni Yardım Aracı Uğurlama Programı

Değerli Basın Mensupları;
Öncelikle hepiniz hoş geldiniz.

Bugün sosyal sorumluluk projelerimize bir yenisini daha eklemek için buradayız. İdlib’de sınırda yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere hazırladığımız ayni yardım malzemelerinden oluşan yardım aracımızı göndermek için toplanmış bulunuyoruz. Vakfımız sadece ihtiyaç sahibi evlenecek nişanlı çiftlerin değil, ihtiyaç sahibi insanlarımızın da yanında yer almaya gayret ediyor. Mehir Vakfı olarak aile kurumuna hizmetimiz her geçen gün artarak devam etmektedir ve bundan sonrada sizlerin ve hayırseverlerimizin destekleriyle artarak devam edecektir. Hizmetlerimizi tüm Türkiye genelinde ve yurtdışında devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz..Değerli Basın Mensupları;
Bugün Konya’dan İdlib’e kardeşlik köprüsünü güçlendirme amacıyla hazırlamış olduğumuz ayni yardım aracımızda bulunan malzemelerin içeriği hakkında sizleri ve kamuoyunu bilgilendirmek istiyorum:
• İdlib’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere 819.044,82 TL değerinde 54 kalemden oluşan 13.535 adet ürün bulunmaktadır.

Değerli Basın Mensupları;
Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen vakıf yöneticilerimize, bu yardımların temininde bizlere desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize ve bu eşyaların İdlib’de yaşayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılmasında yardımcı olan ülkemizin güzide kuruluşu Türk Kızılay’ına çok teşekkür ediyoruz.


Bizleri bu çalışmalarımızda yalnız bırakmayan siz değerli basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.


Fatma Nur AŞCI
Mehir Vakfı Mağazalar Müdürü

Hesaplarımız : Türkiye Finans Katılım Bankası     TL = IBAN NO: TR65 0020 6000 8003 2590 4600 01 Hesap No: 3259046-01