Anasayfa /YEMEN AYNİ YARDIM ARACI UĞURLAMA PROGRAMI

YEMEN AYNİ YARDIM ARACI UĞURLAMA PROGRAMI

07.03.2019

 

 Konu: Yemen İhtiyaç Sahiplerine Ayni Yardım Aracı Uğurlama Programı 

 

                                                                                                                           

Değerli Basın Mensupları;

Öncelikle hepiniz hoş geldiniz.


 Bugün sosyal sorumluluk projelerimize bir yenisini daha eklemek için buradayız. Yemen’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere hazırladığımız ayni yardım malzemelerinden oluşan yardım kolilerimizi ve nakdi yardımlarımızı göndermek için toplanmış bulunuyoruz. Vakfımız sadece ihtiyaç sahibi evlenecek nişanlı çiftlerin değil, ihtiyaç sahibi insanlarımızın da yanında yer almaya gayret ediyor. Mehir Vakfı olarak aile kurumuna hizmetimiz her geçen gün artarak devam etmektedir ve bundan sonrada sizlerin ve hayırseverlerimizin destekleriyle artarak devam edecektir. Hizmetlerimizi tüm Türkiye genelinde ve yurtdışında devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz..

Değerli Basın Mensupları;

   Bugün Konya’dan Yemen’e kardeşlik köprüsünü güçlendirme amacıyla hazırlamış olduğumuz ayni yardım kolilerimizde muhtelif temizlik ve kişisel bakım ürünleri yer almaktadır.

Değerli Basın Mensupları;

Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen vakıf yöneticilerimize, bu yardımların temininde bizlere desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize, bu eşyaların ve nakdi yardımlarımızın Yemen’de yaşayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılmasında yardımcı olan ülkemizin güzide kuruluşu Türk Kızılayı’na çok teşekkür ediyoruz. 

 Ayrıca bizleri bu çalışmalarımızda yalnız bırakmayan siz değerli basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

 

 

                                                                                                  Fatma Nur AŞCI

                                                                                   Mehir Vakfı Özel Kalem Müdürü 

 

Hesaplarımız : Türkiye Finans Katılım Bankası     TL = IBAN NO: TR65 0020 6000 8003 2590 4600 01 Hesap No: 3259046-01