Anasayfa /HADİM AYNİ YARDIM ARACI UĞURLAMA PROGRAMI

HADİM AYNİ YARDIM ARACI UĞURLAMA PROGRAMI

Tarih: 13.02.2019

 

Konu: Hadim İhtiyaç Sahiplerine Ayni Yardım Aracı Uğurlama Programı 

                                                                                                                           

Değerli Basın Mensupları;

Öncelikle hepiniz hoş geldiniz.

Bugün sosyal sorumluluk projelerimize bir yenisini daha eklemek için buradayız. Vakfımız tarafından Konya İli Hadim İlçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere hazırladığımız ayni yardım malzemelerinden oluşan yardım aracımızı göndermek için toplanmış bulunuyoruz. Vakfımız sadece ihtiyaç sahibi evlenecek nişanlı çiftlerin değil, ihtiyaç sahibi insanlarımızın da yanında yer almaya gayret ediyor. Mehir Vakfı olarak aile kurumuna hizmetimiz her geçen gün artarak devam etmektedir ve bundan sonrada sizlerin ve hayırseverlerimizin destekleriyle artarak devam edecektir. Hizmetlerimizi Konya ve 31 İlçesi ile sınırlamayıp tüm Türkiye genelinde ve yurtdışında devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Değerli Basın Mensupları;

   Bugün Hadim ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahipleri için hazırlamış olduğumuz ayni yardım aracımızda bulunan malzemelerin içeriği hakkında sizleri ve kamuoyunu bilgilendirmek istiyorum:

·         Hadim ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere 60.911,00 TL değerinde     45 kalemden oluşan 927 adet ürün Hadim Belediyesi’ne teslim edilmiştir.

 

Değerli Basın Mensupları;

 

Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen vakıf yöneticilerimize, bu yardımların temininde bizlere desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize çok teşekkür ediyoruz. 

Bizleri bu çalışmalarımızda yalnız bırakmayan siz değerli basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

 

 

               

                                                                                                                                         Fatma Nur AŞCI

                                                                                                                         Mehir Vakfı Özel Kalem Müdürü 

 

 

Hesaplarımız : Türkiye Finans Katılım Bankası     TL = IBAN NO: TR65 0020 6000 8003 2590 4600 01 Hesap No: 3259046-01