Anasayfa /CİZRE AYNİ YARDIM ARACI UĞURLAMA PROGRAMI

CİZRE AYNİ YARDIM ARACI UĞURLAMA PROGRAMI

 Tarih: 11.02.2019

 

Konu: Cizre İhtiyaç Sahiplerine Ayni Yardım Aracı Uğurlama Programı 

                                                                                                                           

Değerli Basın Mensupları;

Öncelikle hepiniz hoş geldiniz.


Bugün sosyal sorumluluk projelerimize bir yenisini daha eklemek için buradayız. Cizre’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere hazırladığımız ayni yardım malzemelerinden oluşan yardım aracımızı göndermek için toplanmış bulunuyoruz. Vakfımız sadece ihtiyaç sahibi evlenecek nişanlı çiftlerin değil, ihtiyaç sahibi insanlarımızın da yanında yer almaya gayret ediyor. Mehir Vakfı olarak aile kurumuna hizmetimiz her geçen gün artarak devam etmektedir ve bundan sonrada sizlerin ve hayırseverlerimizin destekleriyle artarak devam edecektir. Hizmetlerimizi tüm Türkiye genelinde ve yurtdışında devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz..

Değerli Basın Mensupları;

   Bugün Konya’dan Cizre’ye kardeşlik köprüsünü güçlendirme amacıyla hazırlamış olduğumuz ayni yardım aracımızda bulunan malzemelerin içeriği hakkında sizleri ve kamuoyunu bilgilendirmek istiyorum:

·         Cizre ilçemizde dağıtılmak üzere 456.265,00 TL değerinde 28 kalemden oluşan 8.851 adet ürün bulunmaktadır.

Değerli Basın Mensupları;

Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen vakıf yöneticilerimize, bu yardımların temininde bizlere desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize ve bu eşyaların Cizre’de yaşayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılmasında yardımcı olan ülkemizin güzide kuruluşu Türk Kızılayı’na çok teşekkür ediyoruz. 

Bizleri bu çalışmalarımızda yalnız bırakmayan siz değerli basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

 

 

                   Fatma Nur AŞCI

       Mehir Vakfı Özel Kalem Müdürü 

 

Hesaplarımız : Türkiye Finans Katılım Bankası     TL = IBAN NO: TR65 0020 6000 8003 2590 4600 01 Hesap No: 3259046-01